Inschrijven voor onze wachtlijst

Wat fijn dat u interesse heeft in een pup van onze Oudduitse Herders! Wij werken met een wachtlijst om geïnteresseerden goed te kunnen informeren en om onze toekomstige pups een zorgvuldig gekozen thuis te geven.

Inschrijven op de wachtlijst betekent dat we uw gegevens en voorkeuren noteren, zodat we u op de hoogte kunnen houden van geplande nesten en ontwikkelingen binnen onze kennel.
Let op: inschrijven is geen garantie voor een pup. Wij plaatsen onze pups altijd op basis van karakter, gezinssituatie en de juiste match tussen pup en eigenaar. Sowieso zijn we afhankelijk wat moeder natuur ons zal brengen.

Omdat wij pas in 2026 weer een nestje verwachten, zal ik aan het eind van 2025 contact opnemen met iedereen op de wachtlijst om de interesse opnieuw te bevestigen. Dit helpt ons om de lijst actueel te houden en ervoor te zorgen dat alleen serieuze en geïnteresseerde mensen op de lijst blijven staan.

Wij zoeken uitsluitend serieuze toekomstige eigenaren die begrijpen wat een Oudduitse Herder nodig heeft – mensen die hun hond zowel mentaal als lichamelijk voldoende uitdaging willen bieden, en die bereid zijn tijd, aandacht en liefde te investeren in hun maatje voor het leven.

Bent u in de tussentijd van gedachten veranderd of heeft u elders een pup gevonden? Dan hoor ik dat graag. Een korte afmelding wordt altijd gewaardeerd – zo houden we onze wachtlijst eerlijk en overzichtelijk.

Samen zorgen we ervoor dat iedere pup de plek krijgt die hij verdient: een warm, actief en liefdevol thuis.

oudduitse herder pup